آیت الله نوری همدانی گفت: آیت الله شاهرودی سال‌ها با تدریس و تالیف و تربیت شاگردان، خدمات فراوانی نموده و در ترویج فرهنگ اهلبیت علیهم السلام آثار فراوانی از خود بجای نهاده‌است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار میرعظیمی، به مناسبت ارتحال حضرت آیت‌الله سید محمد شاهرودی مرجع تقلید شیعیان آیت‌الله نوری همدانی پیامی صادر کرد که متن پیام این مرجع تقلید به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درجوار آستان ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا علیهم السلام خبر ارتحال فقیه عالیقدر حضرت آیت الله آقای حاج سید محمد حسینی شاهرودی رحمت الله علیه را دریافت کردم و موجب تأسف و تأثر گردید.

خاندان شاهرودی خاندان علم و فقاهت می‌باشند و از برجستگان حوزه علمیه نجف و قم محسوب می‌گردند؛ این فقیه عالیقدر نیز سال‌ها با تدریس و تالیف و تربیت شاگردان، خدمات فراوانی نموده و در ترویج فرهنگ اهلبیت علیهم السلام آثار فراوانی از خود بجای نهاده‌است.

اینجانب این مصیبت را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی، حوزهای علمیه، بیت معظم شاهرودی خصوصا آقازادگان محترم آن مرحوم و برادران گرامی‌شان تسلیت عرض کرده و علو مقام برای آن فقید سعید مسئلت می‌کنم.

تسنیم

انتهای پیام/