آیت الله نوری همدانی

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم از سفر قریب الوقوع آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید به مناطق سیل زده استان لرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار میرعظیمی، حجت الاسلام سیدحسن اکبری مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم در مجمع عمومی نمایندگان طلاب اظهار کرد: پس از اینکه استان قم به عنوان معین استان لرستان اعلام شد، ستاد کمک‌های مردمی، هلال احمر، کمیته امداد، سپاه، ستاد بحران، نیروی انتظامی و … در استان قم در کنار هم قرار گرفته تا بتوانند به مردم استان لرستان کمک کنند.

وی بیان کرد: ما در منطقه چگینی استان لرستان قریب به ۲۰۰ روستا مأموریت پیدا کرده و مشغول به فعالیت هستیم. عمده گروه‌های جهادی استان قم، بسیج طلاب هستند که در منطقه سیل زده حضور داشته و با طلاب و فضلا پیمان بسته‌ایم که تا آخر بمانیم و خدمت کنیم.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم اضافه کرد: خدمت مراجع عظام تقلید رسیده و آیت الله صافی گلپایگانی در آن دیدار ۸ بار اعلام کرد که ای کاش می توانستند در کنار مردم قرار گرفته و کمک کنند.

وی افزود: همچنین آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی و علوی گرگانی نیز نصایح بسیار مناسبی داشته و کمک های مالی خوبی داشته اند و قرار است به زودی آیت الله نوری همدانی در منطقه لرستان حضور یابد.

منبع: خبرگزاری ابنا

انتهای پیام/