حضرت آیت الله علوی گرگانی

اگر از ابزار هنر با هدف تعالی مردم به سمت خدا و نمایش دادن قدرت خدا و نه با هدف پول در آوردن صورت گیرد، می تواند بسیار مقدس و کارساز باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار میرعظیمی،حضرت آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز دردیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بر استفاد از ابزار رسانه و هنر برای ترویج مبانی تأکید کردند و گفتند: نباید از این ابزار مهم به سادگی گذشت و غفلت کرد. غفلت از این ابزار می تواند خسارت های را به وجود بیاورد.

ایشان افزودند: نکته که در مقوله هنر باید توجه کرد استفاده درست و صحیح از این ابزار است. اگر از ابزار هنر با هدف تعالی مردم به سمت خدا و نمایش دادن قدرت خدا و نه با هدف پول در آوردن صورت گیرد، می تواند بسیار مقدس و کارساز باشد.

معظم له ابراز داشتند: اهل بیت(ع) بر بحث نشان دادن قدرت خدا به صورت های مختلف تأکید کردند و این عمل را امری مقدس دانستند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی اظهار داشتند: نباید در استفاده از ابزار هنر تنها به صرف پول در آوردن نگاه و توجه کرد. اگر این هدف مقدس و برای سعادت مردم به کمال و آخرت باشد، ارزش های آنها دو چندان خواهد بود.