حضرت آیت الله نوری همدانی

 شبکه اینستاگرام در اقدامی معنادار و کینه توزانه عکس مربوط به دیدار سید حسن نصرالله با حضرت آیت الله نوری همدانی را حذف کرد. این عکس مربوط به ۱۷ ماه قبل است اما اینستاگرام آن را به تازگی و پس از سخنرانی اخیر نصرالله و دفاع جانانه و منطقی وی از جمهوری اسلامی ایران حذف کرد!

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار میرعظیمی، شبکه اینستاگرام در اقدامی معنادار و کینه توزانه عکس مربوط به دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با آیت الله العظمی نوری همدانی را حذف کرد.

این دیدار شهریور سال گذشته و طی سفر حضرت آیت الله نوری همدانی به کشور لبنان انجام گرفته و همان زمان در درگاه های خبرگزاری رسمی حوزه از جمله صفحه اینستاگرام منتشر شده بود اما با گذشت 17 ماه از آن زمان، اخیرا اینستاگرام این عکس را حذف و به ادمین حوزه نیوز پیام داد که این عکس، قواعد اینستاگرام را رعایت نکرده است!

سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله در دفاع جانانه و منطقی از جمهوری اسلامی ایران و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از سوی دبیرکل حزب الله لبنان برای بسیاری از معارضان خارجی و غرب پرستان داخلی گران تمام شده بود.

البته این اولین بار نیست که اینستاگرام تصاویر یا صفحات مربوط به جبهه مقاومت را سانسور می کند و پیش از این واکنش های متعدد نسبت به تصاویر و صفحات مربوط به رهبر معظم انقلاب، سید حسن نصرالله و سردار سلیمانی داشته است.

یادآور می شود متن خبر دیدار سید حسن نصرالله با آیت الله نوری همدانی که پیش از این در خبرگزاری حوزه منتشر شده به این شرح است:

به گزارش خبرنگار «حوزه» از بیروت، سیدحسن نصرالله در نخستین ساعت حضور حضرت آیت‌الله نوری‌همدانی در لبنان با حضور در محل اقامت این مرجع تقلید شیعیان، با وی ملاقات کرد.در این ملاقات سیدحسن نصرالله ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جبهه مقاومت از سفر این مرجع تقلید به‌عنوان یک سفر پر برکت و به یادماندنی یاد کرد.

وی با اشاره به مواضع انقلابی این مرجع تقلید در مواقع حساس جهان اسلام و به‌ویژه جبهه مقاومت افزود: هیچگاه حمایت‌های جنابعالی را از یاد نخواهیم برد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه، مواضع این مرجع در جنگ 33 روزه را سبب تقویت روحیه رزمندگان دانست. وی جایگاه انقلاب اسلامی و امام راحل و مقام معظم رهبری را در لبنان بسیار مهم و بالا توصیف کرد و از همبستگی ملت ایران با مردم لبنان تشکر کرد.

در این دیدار همچنین حضرت آیت‌الله نوری‌همدانی بر حمایت از جبهه مقاومت در مقابل دشمن مشترک مسلمانان بلکه همه مظلومان یعنی استکبار و صهیونیست و ایادی منطقه‌ای آنان تاکید کرد.

وی حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌حسن نصرالله را فردی عالم‌، مقاوم، هوشیار و سیاستمدار صادق نام برد و افزود: شما مصداق همام روایت عالم به زمان هستید که در روایات ما آماده و ما از شما و مقاومت حمایت می‌کنیم چراکه از امیر مومنان(ع) آموختیم که در حمایت از مظلوم و مقابله با ظالم مرز جغرافیایی ملاک نیست.

منبع: خبرگزاری حوزه

انتهای پیام/