باید همواره در زندگی تقوا داشته باشیم و سعی کنیم به دیگران خدمت کنیم، نسبت به تربیت نوجوانان اهتمام داشته باشیم چون آینده کشور را این عزیزان می سازند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار میرعظیمی، حضرت آیت الله علوی گرگانی امروز در دیدار اعضای موسسه نسل سلمان فارسی که در دفتر معظم له برگزار شد، با اشاره به آیه ای از قرآن کریم گفتند: انسان هایی که نسبت به دیگران احسان دارند خود و دیگران را نجات می دهند که اقدام آنها ارزشمند بوده و مورد رضای الهی هستند.

معظم له تصریح کردند: باید همواره در زندگی تقوا داشته باشیم و سعی کنیم به دیگران خدمت کنیم، نسبت به تربیت نوجوانان اهتمام داشته باشیم چون آینده کشور را این عزیزان می سازند.

ایشان خاطرنشان کردند: نیازهای خود را از دیگران نخواهیم بلکه در زندگی تنها امیدمان  به خداوند متعال باشد، در خدمت به دیگران دریغ نکنیم تا ضمن عاقبت بخیری مورد رضایت الهی قرار بگیریم.

حضرت آیت الله علوی گرگانی ابراز داشتند: بزرگان دین افرادی هستند که شایستگی این مقام را دارند و باید دستورات خود را از آنها بگیرم، باید از فرمایشات امیرالمومنین (ع) تبعیت کرده و آنها را در زندگی جاری کنیم.

حوزه نیوز

انتهاتی پیام/