آیت الله سیدمختار میرعظیمی

آیت‌الله میرعظیمی ضمن گرامیداشت یاد شهدای ترور و نیز سربازان گمنام امام زمان(عج) افزود: این سربازان نظام، با ایجاد امنیت در کشور، آرامش را برای مؤمنان به ارمغان می‌آورند. در این شرایط با اتحاد و همدلی مردم است که می‌توان از سد مشکلات عبور کرد.

آیت‌الله سید مختار میرعظیمی در دیدار با جمعی از دانشجویان که در دفتر ایشان انجام شد، با اشاره به حوادث تروریستی چند روز گذشته در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی(ره)، گفت: شهادت این عزیزان را به محضر حضرت بقیهالله و رهبر معظم انقلاب تسلیت عرض می‌کنم. شهادت مظلومانه هموطنان عزیزمان باعث ایجاد موجی از اندوه در قلب و جان ملت ایران شد.

وی ایجاد امنیت در کشور را به واسطه وجود سربازان گمنام امام زمان(عج) و سایر نیروهای نظامی و انتظامی دانست و اظهار کرد: مردم شریف ایران باید قدردان سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروهای امنیتی، برادران سپاهی و بسیجی و انتظامی باشند، زیرا با جانفشانی مثال‌زدنی خود در کشوری که دور تا دور آن تحت محاصره داعش و تکفیری‌هاست و با ایجاد امنیت در کشور باعث ایجاد آرامش در کشور شدند. در این شرایط با اتحاد و همدلی مردم است که می‌توان از سد مشکلات عبور کرد و با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری موجبات رضایت حضرت بقیهالله را فراهم کنند.

آیت الله میرعظیمی در ادامه عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری را وظیفه شرعی و اخلاقی همه مسلمین دانست و تأکید کرد: اگر در این مملکت امنیت برقرار است، به برکت وجود رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب است.

در پایان این دیدار آیت‌الله میرعظیمی با اهدای کتاب خاتم‌الاوصیا به دانشجویان برای آنها آرزوی توفیق کرد.

انتهای‌پیام/