کتاب ارزشمند “النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام” تالیف آیت الله صافی گلپایگانی توسط عتبه مقدّسه حسینیه به زیور طبع آراسته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار میرعظیمی، همزمان با میلاد کریم اهل البیت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، مسئول و معاونان موسسه وارث الانبیاء تحت اشراف عتبه مقدّسه حسینیه، با حضور در بیت مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی، ضمن تبریک ایام با سعادت میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، چند نسخه از کتاب “النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام” را تقدیم معظّم له نمودند.

حجه الاسلام و المسلمین «شیخ رافد التمیمی»، ضمن ابلاغ سلام خالصانه تولیت عتبه حسینیه به معظّم له، ترجمه و چاپ کتاب(شهید آگاه) را با عنوان “النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام” باعث افتخار دست اندرکاران عتبه و موسسه وارث الانبیاء دانسته و این کتاب گرانسنگ را از کامل‌ترین کتب در این زمینه معرفی کرد.

وی، با توجه به چاپ و انتشار شبهات مربوط به نهضت کربلا به زبان عربی در برخی کشورها، خلا وجود کتابی جامع در این زمینه را یادآور شده و افزود: با تحقیقاتی که لجنه‌های علمی عتبه و موسسه انجام دادند، کتاب (شهید آگاه) را در پاسخ به شبهات از نظر علمی و قلم روان و رسا، از بهترین کتاب‌‌ها تشخیص داد و از حدود یک سال پیش توسط مترجمین متخصص، کار ترجمه این کتاب شروع شد.

در ادامه این دیدار، آیت الله صافی گلپایگانی با تقدیر و تشکّر از ایشان و همکارانشان گفتند: بسیار مفتخرم که کتاب حقیر متبرّک به نام عتبه مبارکه و مقدسه حسینیه شد و این را توفیق بزرگی برای خودم می‌دانم.

مرجع عالیقدر در قسمت دیگری از بیانات خود اظهار داشتند: امیدوارم اقدامات عتبه حسینیه و موسسه وارث الانبیاء در احیای امر اهل البیت علیهم السلام مرضیّ خاطر مبارک حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریف باشد

منبع: ابنا

انتهای پیام/